ЗАКАЗАТЬ СТОЛ -15%
BOOK A TABLE -15%
ЗАМОВИТИ СТОЛИК -15%

Корпоративи

Як мотивувати колег та підняти командний дух? Ми радимо один гарантований і перевірений роками спосіб – звичайно ж, провести незабутній корпоратив! Цією порадою можуть скористатися всі, хто хоче об’єднати колектив, весело та з користю провести час зі своїми колегами або партнерами по бізнесу. 

ІДЕАЛЬНА ФОРМУЛА ВАШОГО СВЯТА

Вечір в стильному Loft BAR нікого не залишить байдужим. Ми виробили ідеальну формулу незабутнього вечора – приємна атмосфера, доброзичливий персонал, смачна їжа, авторські коктейлі, велика карта вин і, звичайно ж, посмішки відвідувачів. Loft BAR food & cocktails – ідеальне місце для якісного відпочинку.

ЛОКАЦІЯ

Loft BAR food & cocktails ідеально підійде і для великих, і для маленьких компаній. Пропонуємо проведення заходів як в форматі фуршету, так і банкета. У Вашому розпорядженні дві зали – на 80 персон і на 30. Другий зал обладнаний DJ пультом, тому може бути використаний для приватної вечірки. Також, є можливість орендувати все приміщення повністю – воно вміщує близько 110 гостей.

КУХНЯ

Завдяки меню з обширним асортиментом страв європейської кухні, кожен запрошений гість залишиться ситим і задоволеним. Наш Шеф-кухар віддає перевагу екологічним інгредієнтам локального виробництва. Окрему увагу хочемо приділити карті вин і коктейлям. Всі напої, до яких доторкнулася рука наших барменів – авторські. Ви можете замовити традиційний напій в класичному виконанні або ризикнути, замовивши улюблений напій в унікальному виконанні наших коктейльних гуру.

ОРГАНІЗАЦІЯ

Індивідуальний підхід до кожного гостя і гнучкість – наш «коник». Ви можете звернутися до нашого івент-менеджера, який готов виконати будь-які, навіть самі неординарні вимоги відвідувачів. Також, у нас є власна база ведучих, діджеїв та вокалістів. Звернувшись до нашого банкет-менеджеру, ви отримаєте продумане меню, з урахуванням вимог кожного гостя.

Вартість: 800 грн / чол.

Для замовлення корпоративу або іншого заходу телефонуйте: +380665415377