ЗАКАЗАТЬ СТОЛ -15%
BOOK A TABLE -15%
ЗАМОВИТИ СТОЛИК -15%

Запальний грудень в Loft Bar

Loft Bar food & cocktails – мекка для поціновувачів правильного відпочинку в самому серці Києва! І цей грудень – тому підтвердження. Кінець року пройшов в Loft Bar ну дуже голосно, з найяскравішими вечірками під сети кращих діджеїв столиці.

Відкривали серію зимових вечірок молоді та амбітні коміки «ТиШоу» зі своїм імпровізованим виступом. Хлопці буквально вбили наповал наших гостей своїм андеграундним гумором.

Грудень також був багатий на запрошених топових діджеїв. Відкривав серію виступів неповторний і широко відомий резидент KISS FM, реміксер і Sound Producer – DJ Yampolsky. Лунало в цей вечір на весь Loft Bar!

Далі своїми треками розігрівав DJ Stanislav Almazov. Жодна леді не встояла перед його хітами, танцпол був наповнений драйвом і позитивом!

В кінці грудня до компанії електро-гуру приєднався DJ REMOV. І це було справжнє перезавантаження для гостей Loft Bar! Ріки алкоголю, танці до ранку і якісна музика – все, що потрібно для чудового відпочинку на weekend.

Ну і, звичайно, найяскравіша ніч року – тематична новорічна ніч в Loft Bar в стилі «Піжамна вечірка»! Так, гості просили – Loft Bar зробив! Цього року зустрічаємо 2020 по-домашньому – затишно і з комфортом. За музику відповідає DJ SPARKO, а керувати вечором буде улюбленець публіки, харизматичний Сергій Синьога!